Cihan Mürtezaoğlu’ndan Yeni Klip: “Hatırla Mektupları”

by • 1 Kasım 2017 • HaberlerComments (0)636

Cihan Mürtezaoğlu 2016 yılında yayınladığı ilk uzun çaları Bitsin Bu Delilik ile farklı ve özgün bir işe imza atmıştı. Aslında doğrudan albümü övmek isterdim şu an ama bu yazıyı yazmamın nedeni bambaşka. Albümü hala dinlemediyseniz çabuk koşun!

Daha da uzatmadan Cihan Mürtezaoğlu’nun son yayınladığı Hatırla Mektupları teklisinin klibinin de yayınlandığının müjdesini verelim. Şarkı zaten güzel. Yine farklı temeller üzerine kurulu bir Cihan Mürtezaoğlu şarkısı. “Reggae” temelli bile diyebiliriz. Şarkının en can alıcı kısmı olduğunu düşündüğüm gitar solosu ise yaşadığımız toprakların bir temsilcisi konumunda sanki. İlk dinlemede sizi de alıp götürecektir. Şarkının söz ve müziğinin de Cihan Mürtezaoğlu’na ait olduğunu da yine belirterek, tüm dijital platformlardan ulaşabileceğiniz bu güzel şarkının klibi için “sizleri şöyle alalım” klişesi ile birlikte sizleri yine şöyle alalım;

Bora Çifterler‘in yönettiği klipte Dilşah Demir ve Hakan Ummak da oyuncu olarak yer alıyor. Klipte Cihan Mürtezeoğlu’na davulda Zafer Tunç Resuloğlu, gitarda Efe Demiral, bass gitarda da Canberk Ünsal eşlik ediyor.

Pin It

İlgili İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz:

wordpress