KüçükÇiftlik Park’ta 2. Hasat Vakti: “2nd Harvest Festival”

by • 10 Ekim 2017 • Etkinlik Haberleri, HaberlerComments (0)1022

KüçükÇiftlik Park, 40. yılının şerefine ilk olarak 2015 yılında gerçekleştirdiği Harvest Festival‘ın ikincisiyle yeniden hasat toplamak için geri dönüyor!

İlkinde Alt-J‘i ilk kez canlı canlı izlediğimiz festivalin 27 Ekim Cuma günü gerçekleşecek olan ikincisinde ise İngiliz Modern Soul kolektifi Jungle, festivalin headliner koltuğunda oturuyor. 7 kişilik Londralı ekibin funk, soul ve disko ritimleriyle ortamı şenlendireceği festivalde ayrıca; çoğumuzun yüreklerini titreten, kimimizin sevdiceğine “bu şarkı sana gelsin cnm” dediği My Love isimli şarkısıyla Hollandalı Kovacs ile de romantik dakikalar yaşayacağız.

Peki, başka kimleri izleyeceğiz?

İzleyeceğimiz isimler tabii ki daha bitmedi. Dinlediğinizde kulaklarda leziz tatlar bırakan, yerli sahnenin en beğenilen isimlerinden Palmiyeler, isminin olduğu yere otomatik olarak eğlenceli ve enerjik sıfatlarını rahatlıkla yapıştıracağımız Flört ve cayır cayır müziği ile bizi rock ‘n roll’a doyuracak olan The Ringo Jets festivalin Jungle ve Kovacs’tan sonra açıklanan isimleri oldu. Daha fazlası yine önümüzdeki günlerde açıklanmaya devam edecek.

Komple çimen kaplı bir zeminde, dev bir bostana dönüşecek olan festival alanında, güzel müziğin haricinde öğretici ve özgürleştirici atölyeler ile birçok ürünün oluşumuna ve el değiştirmesine de tanık olacağız.

Yılın bu son festivalini ıskalamamak için şimdiden bas “gidiyor”a, al biletini. Biz de yine oralarda olacağız.

www.biletix.com/etkinlik/U7S14/TURKIYE/tr

www.facebook.com/events/1664488870251083

Pin It

İlgili İçerikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anti-Spam Quiz:

wordpress